Духовенство

Величезний  вклад у розвиток церкви зробив нині покійний протоієрей  Мефодій Поліщук. Віряни  розповідають, що він  був  сильним у молитві і щиро відданий Богу, як на службі та і у житті. Після отця Мефодія  став служити священик, про якого з повною відповідальністю можна сказати: душа його належить Богу.

Отець Дмитрій завжди відкликається на чужу біду, ніколи не стає осторонь чужих проблем. Мудрим словом, доброю порадою, щирою усмішкою може розрадити страждання людини. Як він служив!!! Янголи підспівували з небес. Його проповіді – це було не просто трактування того, що написано в Євангеліє і не прочитана з книжечки дума святого чи пастиря, а свої настанови вірянам, рука допомоги в момент відчаю, навіть у його звертанні «мої дорогі»  відчувалось, наскільки отець любить свою паству, як Христос  церкву. Згадуючи, яким отець був і дивлячись, як зараз його прикувала до інвалідного візка важка хвороба БАС, у багатьох вірян навертаються сльози.

Сергій Косюченко

На даний час в нашому  храмі служить Ієрей Геннадій Сагайдак, який був рукоположений в ієреї  – 1 жовтня 2014 року.

У 2009 році отець Геннадій  закінчив Житомирський державний університет ім. І.Франка, соціально-психологічний факультет, за спеціальністю психолог. З цього ж року працює у  Бердичівській виправній колонії № 70 провідним психологом по роботі зі спец контингентом. На даний час навчається у Київській духовній семінарії.  Має дружину – матушку Лію та трьох синів.