Новини нашого храму

ВЕЛИКИЙ ПІСТ

Дорогі брати і сестри, щиросердечно вітаємо вас  з великим празником Різдва по плоті Господа нашого Іісуса Христа!

Сьогодні ми відзначали велике свято — Різдво Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. Різдво є одним із найрадісніших християнських свят. В цей день Бог народився по плоті, прийнявши на Себе людську природу, для того, щоб людство мало все необхідне для спасіння.

По-особливому радісним цей день є для парафіян нашого храму.

У цей день у нашому храмі було отслужено літургію, відслужив її настоятель храму ієрей Геннадій.
Після Євангельського читання було зачитане Різдвяне послання Блаженнішого
Митрополита Онуфрія. В кінці літургії о. Геннадій привітав всіх з Різдвом
Христовим. Служба пройшла урочисто, радісно і в той же час молитовно.

Радували парафіян своїм співом та привітаннім наймолодші прихожани Погребна
Поліна, Муляр Вероніка, Мазур Анастасія, Карплюк Татьяна та Муляр Вадим особливим по-дитячому щирим виконанням колядок. Усі дітки отримали солодкі подарунки.

Копия Изображение 010

Изображение 021 Изображение 020 Изображение 019 Изображение 018 Изображение 016 Изображение 014 Изображение 013 Изображение 012 Изображение 022